Анара Молкенова, Доктор наук

Өмірбаяны
Таңдамалы мақалалары
Ұсынылатын курстар

Анара Молкенова  Жаратылыстану, Әлеуметтік және Гуманитарлық ғылымдар мектебінде химия кафедрасының постдокторанты. Доктор Молкенова 2011 жылы Лондонның Университеттік колледжінде нанотехнология саласындағы магистр дәрежесін және 2015 жылы Токио технологиялық институтында химия ғылымдарының докторы дәрежесін алды. 2018 жылдан бастап ол профессор Т.С. Атабаев бастаған озық наноматериалдар зертханасының зерттеу тобына қосылды. Оның жалпы зерттеу бағдарламасы-биомедицина, сенсорлар және энергетика үшін функционалдық наноматериалдарды синтездеу және қолдану. Анар 2011 жылы Oxford Instruments Plasma Technology (Ұлыбритания) және Hosokawa Powder Technology KONA (Жапония) ғылыми сыйлықтарына ие болды. Д-р Молкенова 2017 ж. Techwomen беделді халықаралық бағдарламасына (Кремний алқабы, АҚШ) және 2020 жылы Жас Жалымдардың Жаһандық Саммитіне (Сингапур қ.) қатысты. Ол сондай-ақ American Chemical Society,  АҚШ-тың ғылыми қауымдастығының мүшесі.