Muminova
Website:
CV:

Research Interest

Экстрацеллюлярлық матрицаны имитациялауға және тиісті тіндердің өсуіне және жасуша саралануына мүмкіндік беретін биоматериалдарды зерттеу.
3D клеткалық мәдениеттерді дамыту үшін биоматериалдарды әртүрлі молекулалық биология әдістерін және бейнелеу әдістерін қолдана отырып, ген функциясын, жасушааралық сигнал беруді және жасуша фенотипін талдаудың тәсілі ретінде қолдану.
Дәрілік препаратты тексеру және тіндерді қалпына келтіру сияқты басқа да биомедициналық қосымшалар үшін 3D жасушалық дақылдарды қолдану.

Өмірбаяны
Таңдамалы мақалалары
Ұсынылатын курстар

БІЛІМ

Жанат Муминова С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінен докторлық дәрежесін алды. Ph.D дәрежесін Алматы эпидемиология, микробиология және жұқпалы аурулар институтының биомедициналық ғылымдар бөлімінде. Ол Бирмингем штатындағы Алабама университетінде профессор-оқытушы қызметін атқарды.