Хабарландырулар

Магистратура бағдарламаларына өтініш беру ашық

1-960×340

Гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар мектебі Назарбаев Университетінің ең ірі мектептерінің бірі болып табылады және оның бағдарламалары әлеуметтік дамудың барлық аспектілерінде көшбасшыларды даярлауға және әлеуметтік, либералдық және жаратылыстану ғылымдары саласындағы жан-жақты білімді игеруге арналған. ГӘҒМ төмендегі магистратура бағдарламалары бойынша өтініштерді қабылдай бастағаны туралы қуана хабарлайды:

Барлық магистратура бағдарламаларына қабылдаудың минималды талаптары:

• Қабылдау комиссиясы анықтайтын тиісті саладағы бакалавриат (бакалавриат немесе баламасы) дипломы;
  • CGPA кем дегенде 4.00-ден 2.75 балл;
  • IELTS – Еуразиялық зерттеулер магистрі және саясаттану және халықаралық қатынастар магистрі үшін кемінде 7.0экономика бойынша магистратураға 6,5-тен кем емес ( әр секция 6,0-ден кем емес), немесе ETS веб-сайты бойынша сәйкес келетін TOEFL.

Өтініш берушілер Назарбаев Университеті веб-сайтындағы онлайн-өтінім бланкін толтырып, тапсырады. Өтініш берушілер белгіленген мерзімге дейін қабылдау құжаттарының пакетін тапсырулары керек. Барлық қабылдау құжаттары электронды түрде ұсынылуы керек.

Білім беру министрлігі ұсынатын мемлекеттік грантына (тек Қазақстан азаматтарына) немесе Назарбаев Университетінің ішкі грантына (халықаралық студенттерге) тапсыруға мүмкіндік бар.

Жетім балаларға, мүгедектерге, көпбалалы отбасыларға, олимпиадалық ойындардың жеңімпаздарына, оралмандарға, үздік диплом иегерлеріне және шетел азаматтарына оқу ақысын төлеуге кейбір жеңілдіктер (25% -дан 90% -ға дейін) қолжетімді.

Өтінім берудің соңғы мерзімі: 2018 жылдың 30-шы сәуірі.

Магистратура бағдарламаларына қатысты сұрақтар бойынша Адема Нұрғалиеваға +7 (7172) 706638 хабарласыңыз немесе ssh@nu.edu.kz электрондық поштасына жолдаңыз.