Жаңалықтар

SSH News (8)

2023 жылдың көктемі НУ ЖӘГҒМ-де орыс тілі шетел тілі және Еуразиялық зерттеулер ретінде NU-Middlebury интенсивті бағдарламасы басталды.

Миддлбери колледжі – қытай, француз, итальян, орыс, испан және т.б. сияқты әлемдік тілдердің ауқымында жоғары сапалы тілді оқытуды ұсынатын жетекші АҚШ және әлемдегі мықты тіл оқу орындарының бірі.

2023 жылдың көктемі – тұжырымдаманы әзірлеуге, бағдарламаны одан әрі кеңірек іске асыру үшін академиялық және логистикалық процестерді сынауға бағытталған пилоттық семестр. АҚШ-тың әртүрлі жетекші академиялық мекемелерінен келген 4 студенттен тұратын шағын топ тұрақты SHESN курстары болып табылатын, бірақ сонымен қатар ЖӘГҒМ факультеті халықаралық студенттерге орыс тілінде жеткізуге бейімделген RFL + аймақтық зерттеулердің жоғары деңгейлі оқу жоспарын оқиды.

Бұл бағдарлама НУ-дағы бірқатар даму мәселелерін, соның ішінде интернационалдандыру әлеуетін, қалыптасқан үлгі мен инфрақұрылым негізінде академиялық серіктестікті дамытуды қарастырады.

Бағдарлама орыс тілі курсынан және Еуразия тарихы мен мәдениеті бойынша курстардан тұрады.

Студенттер сабақтан тыс мәдени іс-шараларға қатысады (әңгімелесу клубы, театрлар мен кино, Еуразиятану бойынша лекциялар, аймақ бойынша туристік сапарлар).