NU-EACES семинарына құжаттарды тапсыру, 2023 жылғы 1-3 маусым, Астана

SSH conference (6)

NU-EACES семинары, 2023 жылғы 1-3 маусым, Астана

Құжаттарды тапсыру

Астанадағы Назарбаев Университетінің Экономика және Саясаттану және халықаралық қатынастар кафедрасы Еуропалық салыстырмалы экономикалық зерттеулер қауымдастығымен (EACES) бірлесіп, Колумбия университетінің Гарриман институтымен, Висконсин-Милуоки университетімен және Бремен университетімен бірлесіп , келесі семинарға қатысуға шақырамыз:

Еуразияның саяси экономиясы тақырыптары

Семинар 2023 жылғы 1-3 маусым аралығында Назарбаев Университетінде, Қазақстан, бетпе-бет конференция ретінде ұйымдастырылатын «Еуразиядағы дамудың саяси экономикасындағы жаңа жетістіктер» 1-ші конференциясының бөлігі болып табылады. Шара еуразиялық және посткеңестік контексттегі дамудың саяси экономикасы бойынша жаңа зерттеулерді ұсынатын жетекші шетелдік университеттердің көптеген ғалымдары мен сарапшыларын жинайды.

Саяси экономика, экономика, саясаттану және әлеуметтану салаларындағы үлестер шақырылады. Біз теориялық және эмпирикалық, сапалық және сандық зерттеу үлгілерін пайдаланатын және Еуразиялық аймақтың саяси экономикасын зерттеудегі соңғы оқиғалар мен туындайтын мәселелер туралы пайдалы түсініктерді ұсына алатын қосымшаларды құптаймыз.

Жіберуге қызығушылық танытатын тақырыптар мыналарды қамтиды, бірақ олармен шектелмейді:

• Ұжымдық әрекет және қоғамдық игіліктер
• Салыстырмалы басқару зерттеулері
• Әлеуметтік капитал, сенім және мәдени нормалар
• Адами капитал және экономикалық даму
• Саяси элита және экономикалық көрсеткіштер
• Экономикалық өсудің тарихы және тұрақтылығы

Негізгі баяндамашы: Ора Джон Ройтер, Висконсин-Милуоки университеті

Бағдарлама комитеті: Каресс Шенк (Назарбаев Университеті), Андрей Яковлев (Гарвард университеті және EACES), Элиза Джулиано (Колумбия университеті), Майкл Рочлиц (Бремен университеті), Ора Джон Рейтер (Висконсин-Милуоки университеті), Владимир Гимпельсон (Университет. Висконсин-Мэдисон және EACES), Андрей Ткаченко (Назарбаев Университеті).

Тапсыру. Семинарға қатысу үшін 2023 жылдың 3 сәуіріне дейін Андрей Ткаченкоға (andrey.tkachenko@nu.edu.kz) қысқаша мазмұнымен бірге мақаланың жобалық нұсқасын немесе 250 сөзге дейінгі аннотацияны жіберу қажет. іріктеу 2023 жылдың 17 сәуіріне дейін, ал қабылданған ұсыныстардың авторлары 2023 жылдың 15 мамырына дейін толық құжаттарды тапсыруы тиіс. Семинарға қатысу үшін комиссия алынбайды. Спикерлер үшін Назарбаев Университеті сұраныс бойынша жатақхана бере алады. Колумбия университетіндегі Гарриман институты Ph.D дәрежесін алу үшін саяхатты қаржыландыруды қамтамасыз ете алады. студенттер конкурстық негізде. Қажет болса, көрініспен бірге сұрауларды көрсетіңіз.

Назарбаев Университеті – Орталық Азиядағы экономика және саясаттану саласындағы жетекші университеттердің бірі. Оқытушылар АҚШ пен Еуропаның беделді университеттерінің дәрежесіне ие, ал студенттер беделді магистратура мен докторантура бағдарламаларында мансаптарын тұрақты түрде жалғастырады. MIT-Sloan, NYU, Висконсин-Мэдисон университеті, Колумбия, Сиэтлдегі Вашингтон университеті, Дюк, Джонс Хопкинс университеті және Лондон университеттік колледжі сияқты мекемелердегі бағдарламалар.