Жаңалықтар

2022 жылғы 24-26 қарашада Назарбаев Университетінде гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар бойынша 1-ші Еуразиялық конференция өтеді

SSH conference (1)
Уақыты: 24-26 қараша 2022 ж.
Конференцияға Назарбаев Университетінің оқытушылары, докторанттары, магистранттары қатысады. Қонақтар мен шетелдік зерттеушілер гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдардағы идеялармен және ғылыми зерттеу нәтижелерімен бөліседі. Форумда негізгі баяндаманы дарынды үш спикеріміз жасайды. Сондай-ақ, қызықты баяндамалар қазақ лингвистикасы, Еуразия тілдері, Орталық Азиядағы этика, урбандалу, қауіпсіздік және геосаясат мәселелері, кеңестік және пост-кеңестік Еуразия мәселелері секциялық отырыстарда талқыланады.
Конференцияның жұмыс тілі – ағылшынша.
Конференцияның бағдарламасы тіркеледі.
Конференция жұмысына қатысты сұрақтарыңызбен ұсыныстарыңыз болса профессор Юлай Шамилоғлыға жібере аласыздар uli.schamiloglu@nu.edu.kz.