LLL жаңалықтар

Доктор Дженни Летиненнің «DOÑA BÁRBARA UNLEASHED» атты жаңа кітабы 2021 жылдың көктем-жаз маусымындағы жаңа кітаптар каталогына енгізілді.

Шаблон zoom SSH, копия, копия (19)

Дженни Летиненнің «Босатылған дона Барбара: Венесуэла жазығынан халықаралық экранға дейін» атты жаңа кітабы 2021 жылдың көктем-жаз маусымындағы жаңа атаулар каталогына енгізілді (University of Wales Press).

Кітапта фильмдер мен теленоветтердің кинотаспаға бейімделуі Донна Барбара оқиғасын Латын Америкасы қоғамдарындағы әйелдердің рөлі және көрермендердің күтуі сияқты әлеуметтік нормалардағы өзгерістерді қалай бейнелейтіні көрсетілген. Бұл монография бір мәтіннің бір-бірімен диалогтағы бірнеше бейімделуін қамтиды және көрермен Галлегостың тарихын өзгертудегі рөлін көрсетеді, делінген каталогта. Каталог баспадан Ұлыбританиядағы және бүкіл Еуропадағы кітап дүкендеріне электронды пошта арқылы жіберіледі (University of Wales Press).

Доктор Дженни Летенен – Назарбаев Университетінің Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебінің тілдер, лингвистика және әдебиеттер кафедрасының Ассистент профессоры. Доктор Летинен Финляндияда дүниеге келгенімен, өмірінің көп бөлігін Испания мен Ұлыбританияда өткізді. Ол ағылшын, испан, швед және фин тілдерін біледі. Жалпы, доктор Летинен өзін белгілі бір елдің өкілі емес, әлемнің азаматымын деп санайды.

Доктор Летинен Латын Америкасы мен Кариб теңізіне байланысты барлық нәрселерге құмар және өзінің НУ студенттерін әлемнің осы бөлігінің қызықты және алуан түрлі мәдениетімен таныстыруға үміттенеді.