Назарбаев Университетінде өткен халықаралық симпозиум туралы мақала жарияланды

SSH conference

Азия тілдері мен әдебиеті бойынша Халықаралық симпозиум (ADES) шығыс тілдеріндегі ғылыми зерттеулерді алға жылжыту және ғалымдардың мерзімді кездесулеріне мүмкіндік жасау мақсатында Эрджиес университетінің әдебиет факультетінің ұйымдастыруымен басталды, сондай-ақ өз саласында көрнекті халықаралық симпозиум болуға үміттенеді.

2019 жылы ADES Назарбаев Университетінде өтті. Бұл тіл, әдебиет және мәдениет саласындағы соңғы ғылыми зерттеулерді біріктіру, осы салаларда жұмыс істейтін жеке тұлғалар мен ұйымдардың тәжірибесімен бөлісу және жаңа желілерді құру мақсаттарына жету тұрғысынан өте жемісті оқиға болды. Негізгі баяндамашылардың бірі Лондон Университетінің араб және салыстырмалы әдебиет профессоры Вэн Чин іс-шара туралы және біздің профессорлардың басылымдары туралы мақала жазды.

Мақаланы оқу үшін сілтемеден өтіңіз.