Назарбаев Университетінің Ашық есік күнi

NU Days 1280×720, копия

Назарбаев Университеті Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі (ЖӘГҒМ) сіздерді 2023 жылдың 16 қыркүйекте жыл сайынғы ашық есік күніне шақырады!

Ашық есік күні кезінде болашақ талапкерлер мен олардың ата-аналары университеттің үлкен кампусына экскурсия жасап, біздің мектептің бакалавриат және магистратура оқытушыларымен таныса алады. Іс-шара барысында қазіргі ЖӘГҒМ-ның студенттері болашақ талапкерлермен өз тәжірибелерімен бөліседі. Сондай-ақ, болашақ талапкерлер естелік сыйлықтарды ұтып алуға мүмкіндік алады.

Назарбаев университетінің талапшылар қабылдау процесі және біздің мектебінде қол жетімді бағдарламалар туралы бәрін біле алады. STEM-ге қызығушылық танытатын адамдар жабдықталған зертханаларға бара алады. Бұл зертханалар студенттерге зерттеу жүргізу және ғылыми білім алу үшін қол жетімді. Егер сізді гуманитарлық ғылымдар қызықтырса, онда сіз біздің оқытушылар сізге шеберлік сабақтарын өткізетін жазу орталығына бара аласыз. Соңында, жаратылыстану және гуманитарлық ғылымдар мектебінің қазіргі деканы доктор Гонзало хап Хортеланоның сөзін жіберіп алмаңыз. Ол Назарбаев университетінің болашақ студенттеріне нақты кеңестер береді.

Ашық есік күніне осында тіркелуге болады!

Сіздерді 16 қыркуйек күні асыға күтеміз!