Жаңалықтар

Назарбаев Университетінің Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі магистратура бағдарламаларына 2021-2022 академиялық жылына оқуға түсуге онлайн өтінімдерді қабылдаудың ашылғандығын хабарлайды

physics

Назарбаев Университетінің магистратура бағдарламаларына онлайн өтінімдерді қабылдау 2020 жылғы 16 қарашадан бастап 2021 жылғы 30 сәуірге дейін (қоса алғанда) жалғасады. Онлайн өтініміңізді беру үшін сілтемеден өтіңіз.

Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебі жеті магистрлік бағдарламаларын ұсынады:

Саясаттану және халықаралық қатынастар саласындағы гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар магистрі

Саясаттану және халықаралық қатынастар саласындағы дипломдық бағдарлама (PSIR) саясаттанушылардың келесі буынын дайындауға арналған икемді және қолданбалы дәрежені ұсынады, сондай-ақ студенттерді әр түрлі мамандықтарға дайындауға арналған мықты қолданбалы дәрежені қамтамасыз етеді.

Экономика саласындағы гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар магистрі

• Батыс деңгейіндегі экономика бойынша магистратура бағдарламасы.
  • Солтүстік Америка, Еуропа, Африка және Азиядан келген жоғары дәрежелі халықаралық танымал оқытушылар.
  • Висконсин-Мэдисон университеті (АҚШ) стратегиялық серіктестік шеңберінде кеңес береді және қолдау көрсетеді.

Евразиялық зерттеулер саласындағы гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар магистрі

Еуразиялық зерттеулер саласындағы гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар магистрі – бұл антропология, тарих, әдебиет, саясаттану, дінтану және әлеуметтану ғылымдарын біріктіретін пәнаралық бағдарлама.

Биологиялық ғылымдар және технологиялар саласындағы ғылым магистрі

Биологиялық ғылым бүкіл әлемде динамикалық, дамып келе жатқан зерттеу саласы ретінде танылды. Биология ғылымдары мен технологиялар саласындағы ғылым магистрінің (MSc) бағдарламасы жоғары дәрежелі оқытуды қамтамасыз етеді.

Химия саласындағы ғылым магистрі

Біздің екі жылдық бағдарлама сізге тамаша өнеркәсіптік немесе академиялық химия болуға көмектесе отырып, қазіргі заманғы химия ғылымының барлық салаларында сіздің тереңдігіңіз бен біліміңізді кеңейтеді.

Қолданбалы математика саласындағы ғылым магистрі

Қолданбалы математика саласындағы ғылым магистрі-бұл екі жылдық бағдарлама (ECTS 120 кредит), сандық үлгілеу, статистикалық талдау, деректерді интеллектуалды талдау және есептеу механикасы саласында алдыңғы қатарлы теорияның терең білімі мен практикалық білімі бар қолданбалы-кәсіби математик-студенттерді оқытуға арналған.

Физика саласындағы ғылым магистрі

Екі жылдық физика бойынша ECTS120 ғылым дәрежесіндегі магистартура бағдарламасы студенттерді докторантурада зерттеуін жалғастыратын құзыретті физиктер немесе ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық компанияларда немесе мемлекеттік секторда, өнеркәсіпте кәсіби мансаптарын жалғастыратын маман дайындауға арналған.

Онлайн өтінім беру үшін сілтемеден өтіңіз.