Жаңалықтар

Орыс тілі және Еуразиялық зерттеулер жазғы мектебінің 2018 жылғы ашылу салтанаты

IMG_8297-960×340

2018 жылдың 28 мамыр айында Назарбаев Университетінде Орыс Тілі және Еуразиялық Зерттеулер Жазғы Мектебінің ашылу салтанаты өтті. Гуманитарлық және әлеуметтік ғылымдар әкімшілігі, сонымен қатар Университет ректоры – д-р Адесида Илесанми, оқуға түскен студенттерді құттықтап, оларға Астанада уақыттарын пайдалы да қызықты өткізулерін тіледі. Ашылу салтанаты NU Choir және NU Orchestra студенттік клубтарының көмегімен өткізілді.

Биыл жазғы мектепте 13 Америка Құрама Штаттарының, 1 Мексика (біздің Еуразиялық зерттеулер бойынша магистратура студентіміз) және Оңтүстік Кореяның студенті оқиды. Сондай-ақ, студенттер арасында Еуразия аймағында 5 жыл бойы тұрып келе жатан Fulbright ғалымы да сабаққа қатысады.

Жазғы мектепте шетелдік студенттермен жұмыс істейтін олардың өздерін үйдегідей сезінуге көмектесетін студент-волонтерлар да бар.