SSH Writers on Writing: Жазу орталығының подкастының эпизодтарын қараңыз

Copy of RADIO INTERVIEW FLYER – Made with PosterMyWall (2)

Бұл подкасттарда Жазу орталығының нұсқаушысы Лори Эннс университеттегі адамдармен олардың зерттеу, жазу, оқыту (және кейде жеке) өмірі туралы әңгімелейді. Әңгімелесу пәндер арасындағы жазбаша айырмашылықтарға, сондай-ақ оны жазатын тұлғаларға назар аударады.

Міне, сұхбаттардың кейбірі:

SSH Writers on Writing: Каресс Шенк, PSIR

Бұл алғашқы эпизодта Лори Эннс Саясаттану және халықаралық қатынастар кафедрасының Қауымдастырылған профессоры Каресс Шенкпен сөйлеседі. Профессор Шенк оқырман аудиториясын анықтаудағы қиындықтарды талқылайды (тіпті бірнеше жыл жариялағаннан кейін де), студенттік құжаттарда оны не ренжітетінін айтады (кеңес: ол сіздің «пікіріңізді» қаламайды), оны ойлауға не шабыттандыратынын түсіндіреді және өзін қалай жұмыс істеуге мәжбүр ететінін сипаттайды.

SSH Writers on Writing: Джеймс Никопулос, әдебиет

Екінші эпизодта Лори Эннс Тілдер, лингвистика және әдебиеттер кафедрасының Қауымдастырылған профессоры Джеймс Никопулоспен сөйлеседі. Профессор Никопулос бала кезіндегі әлсірететін ұялшақтығы, экспозициялық және академиялық жазудың әңгімелеудің бір түрі екенін және оның жұмыс әдеттерінің жылдар бойы қалай өзгергені туралы әңгімелейді. Radiohead-тің пайдасына Rolling Stones және Beatles-ді теріске шығарумен қатар, Никопулос студенттік эсселер туралы оны ең қатты ренжітетін нәрсені айтып береді.

SSH Writers on Writing: Бэн Тайлер

IT мамандары бос уақыттарында не туралы ойлайды? Соңғы бірнеше жылда тәртіп қалай өзгерді? Олар қандай жазу жазады? Лори Эннстің информатика кафедрасының доценті және профессоры, доктор Бен Тайлердің сұхбатын қараңыз.