“Stalin’s Nomads” кітабы және Қазақстандағы ашаршылық туралы талқылау кеші

Foliant (5 of 12)-min

Назарбаев Университетінің тарих, философия және дінтану департаменті мен “Фолиант” баспасының бірлескен күш-жігері аясында 16 қаңтар, сейсенбі күні Назарбаев Университетінің Қызыл залында доктор Роберт Киндлердің қатысуымен маңызды пікірталас өтті. Берлиндегі Freie университеттің тарихшысы және “Stalin’s Nomads” кітабының авторы, доктор Киндлер көрермендерге Қазақстандағы ашаршылық туралы айтып берді. Оның ықпалды жұмысының қазақ тіліне аударылған нұсқасын Foliant баспасы 2023 жылы шығарды.

Доктор Киндлерге кітапты қазақ тіліне аударуға жауапты жан-жақты жазушы, театр сыншысы, журналист және аудармашы Отен Ахмет мырза қосылды. Журналист, кинорежиссер және Qorek youtube арнасының негізін қалаушы Алия Ашим ханым да қатысып, талқылауды өзінің ерекше көзқарастарымен байытты.

Іс – шараға қатысушылардың әсерлі саны-250-ден астам адам жиналды, модератор тарих, философия және дінтану кафедрасының доценті Михаил Акулов болды.