Бакалавриат бағдарламалары

Химия кафедрасында біз бакалавриат бағдарламасында органикалық, бейорганикалық, физикалық, аналитикалық химия және Биохимия бойынша негізгі курстар мен таңдау пәндер тізімін ұсынамыз. Біз химиямен байланысты түрлі салалардағы мәселелер мен стратегияларды шешу үшін іргелі білім, қажетті дағдыларды ұсынамыз.

Жалпы ақпарат

Негізгі талаптар

Ағылшын Тіліне Қойылатын Талаптар

IELTS – жалпы балл 6.5-тен кем емес (әрбір секция бойынша 6.0-ден кем емес)
немесе
TOEFL IBT – 79-93 TOEFL IBT – 94-101 (Reading – 13-тен кем емес, Listening – 12-ден кем емес, Speaking – 18-ден кем емес, Writing- 21-ден кем емес)
немесе
TOEFL PBT* – 574-599

Академиялық талаптар

– Орта мектеп, UK foundation бағдарламасы, коллед түлектері мен оқушылары, сондай-ақ, A-level бағдарламасының түлектері

(SAT Reasoning ACT тестіне қойылатын ең төменгі талаптар)
SAT Reasoning Test – 1240 кем емес. Эссе міндетті емес, төменгі балл белгіленбейді.
ACT (writing part міндетті емес) – жалпы балл (composite score) кем дегенде 27.

SAT Subject Test – Физика, Математика мамандықтарына SAT Subject Test – 600 математика және 600

Биология, Химия мамандықтарына SAT Subject Test – 600 химия және 600 биология

– IВ Diploma бағдарламасының түлектері мен оқушыларына қойылатын ең төменгі талаптар

IB DP бойынша ең төменгі талаптар – жалпы балл 30 және 4, 4, 5 балл ілгері деңгейдегі 3 пән бойынша

– NIS Grade 12 Certificate* иегерлері – түлектеріне қойылатын ең төменгі талаптар

NIS 12 Grade Certificate – Үш пәннен кем дегенде ABB (талапкер таңдауымен)

*NIS Grade 12 Certificate иегерлері – түлектері конкурсқа IELTS және SAT нәтижелерімен “Орта мектеп түлектері” санатында қатыса алады (аталған санатқа қойылатын талаптарды жоғарыдан қараңыз).

Оқу ұзақтығы

4 жыл

Оқуды тәмамдағаннан кейін қайда жұмыс істеуге болады?

Болашақта сіз мұнай өнеркәсібінде, геологиялық өнеркәсіпте, фармацевтикалық өнеркәсіпте немесе мемлекеттік сектордағы жұмыс жасау мүмкіндігіне ие боласыз.
Жұмыс жасауға болатын негізгі салалар:

Жаратылыстану және техникалық ғылымдар саласындағы ғылыми зерттеулер мен тәжірибелік-конструкторлық әзірлемелер

Қауіпті қалдықтарды басқару

Су ресурстары

Кокстелетін көмір өндірісі, мұнай өнімдері және ядролық отын өндіру

Дәріхана

Оқу бағдарламасының қысқаша мазмұны

4 жылдық күндізгі бағдарлама. НУ саясаты мен Болон ұстанымдарына сәйкес бакалавриат бағдарламасы кем дегенде 240 ECTS кредитті талап етеді. Химиялық және биологиялық курстардан басқа, студенттер қазақ тілі мен Қазақстан тарихы курстары, ғалымдар мен инженерлер үшін есептеу, бағдарламалау курсы және т.б. сияқты 1-ден 3-ші жылға дейінгі басқа пәндерден екі курсты алуы тиіс. Кейбір курстар жылдан жылға өзгеруі мүмкін.

2021 © School of Sciences and Humanities