Тұрақты Жұмыс Істейтін Халықаралық Алтай Конференциясының 65-ші жыл сайынғы отырысы

ТҰРАҚТЫ ЖҰМЫС ІСТЕЙТІН ХАЛЫҚАРАЛЫҚ АЛТАЙ КОНФЕРЕНЦИЯСЫНЫҢ

65-ші ЖЫЛ САЙЫНҒЫ ОТЫРЫСЫ

www.altaist.org

Қазақстан, Астана, 2023 жылғы 30 шілде – 4 тамыз

Ұйымдастырушы – Назарбаев Университеті

Халықаралық Түркі академиясымен бірлесіп

Екінші циркуляр

PIAC-тың 65-ші жыл сайынғы жиналысы Қазақстанның Астана қаласында өтеді. Кездесуді Назарбаев Университеті Халықаралық Түркі академиясының қолдауымен ұйымдастырады. Ұйымдастырушылар дәстүрлі түрде PIAC отырыстарында ұсынылған академиялық қызығушылықтардың кең ауқымына, мысалы, филология, лингвистика, сондай-ақ Еуразияның дала аймақтарының тарихи және мәдени өзара іс-қимылдарына ерекше назар аударғысы келеді. 65-ші отырыстың басты тақырыбы:

Алтай әлемін зерттеудің жаңа көздері

Қатысу ақысы

Қатысу құнына тіркеу, қонақ үйдегі бөлме (Hampton by Hilton Astana Triumphal Arch) және тамақтану, жергілікті көрікті жерлерді аралау және бір күндік экскурсия кіреді.

– Бір бөлме: 595 еуро

– Екі орындық бөлме: бір адамға 460 еуро

– Тұруды қажет етпейтін мүшелер: бір адамға 295 еуро

Төлем нұсқаулары

Қатысу құны несие немесе дебеттік карта арқылы алдын ала төленеді. Толық төлем 2023 жылдың 15 маусымынан кешіктірілмей алынуы тиіс.

[Төлем батырмсы осында]

Қатысу ақысы қазақстандық теңгемен алынады (төменде тиісті баламасы АҚШ долларымен және еуромен келтірілген):

Бір орындық нөмір 294 780 теңге 595 еуро 650 АҚШ доллары
Екі орындық нөмір, адам үшін 227 910 теңге 460 еуро 503 АҚШ доллары
Тұрғылықты жерін есепке алмағанда, адам үшін 146 160 теңге 295 еуро 322 АҚШ доллары

2021 © School of Sciences and Humanities