Uncategorized

Қолжетімді білім: Жазу орталығының вебинарларын біздің Youtube каналымыздан таба аласыздар

AI_fiction_writing_GettyImages_1124658526.0

Жаратылыстану, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар мектебінің жазу орталығының онлайн-дәрістері енді көпшілікке ашық. Барлық дәрістерді ssh_nu YouTube каналынан табуға болады. Канал болашақта жаңа вебинарлармен толықтырылатын болады.

Назарбаев Университетінің академиялық жазу орталығы НУ студенттері мен магистранттарына барынша сауатты және жақсы жазуға жәрдемдеседі. Біздің нұсқаушылар студенттерге академиялық және кәсіби тапсырмаларды орындауға, түйіндемелер мен уәждемелік хаттарды дұрыс жазуды үйретеді.

Жазу орталығының алға қойған мақсаты кездесуден кейін студенттердің өз бетінше  жазу жұмыстарын сараптап, бағалай білуіне көмектесу. Осындай кездесулер студентке берілген тапсырманың мақсатын айқындауды, нақты дәлелдер  келтіруді және грамматика жұмысын жасауды көздейді.

Жазу орталығы жайлы толығырақ білу үшін сілтемеден өтіңіз.