SSRES 2021-ге қатысыңыз және қазақ тілін үйрену сапарыңызды бастаңыз!

AI_fiction_writing_GettyImages_1124658526.0

Құрметті достар, SSRES 2021 – Назарбаев Университетінде қазақ тілін үйренудің керемет мүмкіндігі. Бағдарламаға қабылдау мерзімі 2021 жылдың 1 мамырына дейін ұзартылғанын хабарлаймыз.

Назарбаев Университетіндегі (Нұр-Сұлтан, Қазақстан) Орыс тілі және Еуразиялық зерттеулер саласындағы жазғы мектебі (SSRES) биылғы жылы студенттерге қазақ тіліне терең үңілуге, қазақ және посткеңестік мәдениеттерімен танысуға мүмкіндік беретін қарқынды академиялық бағдарлама болып табылады.

SSRES 2021-дің негізгі компоненті тілдің барлық аспектілері бойынша оқытудың толық оқу жылының (8 апта) баламасын ұсынатын қазақ тіліндегі қарқынды курстар болады. SSRES-тегі тілдік курстар оқытудың коммуникативті әдісін қолдана отырып, лингвистикалық және мәдени иммерсия арқылы оқытылады.

Студенттер біліктілік деңгейлеріне сәйкес (ACTFL шеберлігі бойынша нұсқаулықта анықталған) топтарға бөлінеді. Курстарды қазіргі әдістемелер бойынша оқытылған және шетелдік студенттерді оқытуда тәжірибесі бар мамандар жүргізеді.

Бағдарламаға бакалавриат пен магистратураның халықаралық студенттері, сондай-ақ жұмыс істейтін мамандар қатыса алады. Толық ақпарат үшін сілтемеден өтіңіз.